050 | KOUPÁNÍ
BÍLEK Alois (1887 - 1961)
- dosažená cena: 9 500 CZK
dosažená cena: 9 500 CZK
24.2., 07:44 14569 9 500 CZK 24.2., 20:38 14569 9 500 CZK 22.2., 11:44 13748 9 000 CZK 23.2., 09:13 14569 9 000 CZK 21.2., 15:05 14569 6 500 CZK 19.2., 13:18 6664 6 000 CZK 12.2., 07:19 5265 5 500 CZK 19.2., 13:18 5265 5 500 CZK 19.2., 13:18 6664 5 000 CZK 18.2., 11:21 5265 4 800 CZK 18.2., 11:21 12898 4 600 CZK 18.2., 11:21 5265 4 400 CZK 18.2., 11:21 12898 4 200 CZK 18.2., 11:20 5265 4 000 CZK 18.2., 11:20 12898 3 800 CZK 18.2., 11:20 5265 3 600 CZK 18.2., 11:20 12898 3 400 CZK 11.2., 17:15 21304 3 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 59 cm, rámováno, datace – po r. 1910, signováno vpravo dole Bílek.