037 | NÁBŘEŽÍ V KOLÍNĚ
FEIGL Bedřich (1884 - 1965)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
23.2., 14:53 5412 18 000 CZK 24.2., 20:12 5412 18 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 34,7 x 47 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1926, signováno vpravo dole Koln 1926 Feigl.