042 | TRH V KUTNÉ HOŘE
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 84 000 CZK
dosažená cena: 84 000 CZK
24.2., 18:00 7391 84 000 CZK 24.2., 20:22 7391 84 000 CZK 22.2., 11:43 13748 82 000 CZK 24.2., 17:59 13748 82 000 CZK 24.2., 17:59 7391 80 000 CZK 24.2., 17:13 13748 78 000 CZK 24.2., 17:13 7391 76 000 CZK 24.2., 08:50 13748 74 000 CZK 24.2., 08:50 7391 72 000 CZK 23.2., 15:28 13748 70 000 CZK 23.2., 15:28 7391 68 000 CZK 23.2., 15:19 13748 66 000 CZK 23.2., 15:19 7391 64 000 CZK 12.2., 09:40 14569 60 000 CZK Olej na plátně, 90 x 93 cm, rámováno, datace 1910, signováno vlevo dole Koníček O. 10, zezadu na plátně číslo soupisu díla č. 95.