047 | HOUBY
ROLÍN Viktor (1887 - 1942)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
24.2., 20:26 13748 4 200 CZK 24.2., 20:32 13748 4 200 CZK 23.2., 09:12 14569 4 000 CZK 24.2., 20:26 13748 4 000 CZK 19.2., 13:17 6664 3 600 CZK Olej na dřevěné desce, 20 x 24,5 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře V. Rolín.