051 | VĚČERNÍ KRAJINA
ZAHEL Adolf A. (1888 - 1958)
- dosažená cena: 23 000 CZK
dosažená cena: 23 000 CZK
24.2., 20:38 5412 23 000 CZK 24.2., 20:44 5412 23 000 CZK 24.2., 20:38 13748 22 000 CZK 24.2., 20:37 5412 21 000 CZK 24.2., 20:36 13748 20 000 CZK 24.2., 20:34 5412 19 000 CZK 24.2., 20:33 13748 18 000 CZK 24.2., 20:34 13748 18 000 CZK 24.2., 20:34 5412 17 000 CZK 24.2., 20:33 13748 16 000 CZK 24.2., 20:33 5412 15 000 CZK 24.2., 20:32 5412 13 000 CZK 24.2., 20:32 13748 12 000 CZK 24.2., 20:30 5412 11 000 CZK 24.2., 20:28 13748 10 000 CZK 24.2., 09:00 5412 9 500 CZK 24.2., 07:44 14569 9 000 CZK 23.2., 14:57 5412 8 500 CZK 23.2., 09:14 14569 8 000 CZK 23.2., 14:56 14569 8 000 CZK 23.2., 14:56 5412 7 500 CZK 23.2., 14:56 14569 7 000 CZK 23.2., 14:56 5412 6 500 CZK 22.2., 11:44 13748 5 500 CZK 11.2., 17:15 21304 5 000 CZK Olej na plátně, 60 x 97 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ad. A. Zahel.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 520.