043 | U ŘEKY
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
24.2., 20:24 14389 16 000 CZK 12.2., 09:50 13748 15 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 24,5 x 29 cm, rámováno, datace 1926, signováno vlevo dole Old. Koníček 1926.