045 | KRAJINA S KOMÍNY
BOHÁČEK Karel (1886 - 1928)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
24.2., 20:28 7305 16 000 CZK 12.2., 09:50 13748 15 000 CZK Olej na kartonu, 44 x 60,5 cm, rámováno, datace 1908, signováno vpravo dole K. Boháček 08.