068 | ZAHRADA
HOLÝ Miloslav (1897 - 1974)
- dosažená cena: 54 000 CZK
dosažená cena: 54 000 CZK
25.2., 19:18 14569 54 000 CZK 25.2., 12:45 5361 52 000 CZK 22.2., 11:29 14569 50 000 CZK Olej na plátně, 60,5 x 81,5 cm, rámováno, datace 1932, signováno vpravo dole M. Holý 32, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 421, zezadu na blindrámu opatřeno razítkem č. b955 ČFVÚ
Posoudil a pravost potvrdil vnuk M. Holého Ak. mal. Petr Berger.