072 | KYTICE
SLAVÍČEK Jan (1900 - 1970)
- dosažená cena: 82 000 CZK
dosažená cena: 82 000 CZK
24.2., 20:54 14389 82 000 CZK 25.2., 19:26 14389 82 000 CZK 12.2., 09:53 13748 80 000 CZK Olej na plátně, 81,5 x 60,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jan Slavíček, zezadu na blindrámu opatřeno č. 12.