074 | NOČNÍ ROZHOVOR
WIESNER Richard (1900 - 1972)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
25.2., 18:48 7305 10 000 CZK 25.2., 19:30 7305 10 000 CZK 25.2., 18:48 12427 9 500 CZK 25.2., 13:51 7305 9 000 CZK 25.2., 13:51 12427 8 500 CZK Olej na překližce, 38 x 72 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole R. Weisner 46.