076 | COMSKÉ JEZERO
SLAVÍČEK Jan (1900 - 1970)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
22.2., 18:48 12285 1 200 CZK 25.2., 19:34 12285 1 200 CZK 19.2., 13:22 6664 1 000 CZK 22.2., 18:47 6664 1 000 CZK 22.2., 18:47 12285 900 CZK 22.2., 18:47 6664 800 CZK 22.2., 18:47 12285 700 CZK 11.2., 17:16 21304 500 CZK Tuš na papíře, 29 x 45 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Jan Slavíček 1947.