080 | ZAHRADA
ŽUFAN Bořivoj (1904 - 1942)
- dosažená cena: 80 000 CZK
dosažená cena: 80 000 CZK
25.2., 19:40 5412 80 000 CZK 25.2., 19:46 5412 80 000 CZK 25.2., 19:39 14569 78 000 CZK 25.2., 19:40 5412 78 000 CZK 25.2., 19:38 5412 74 000 CZK 25.2., 19:38 14389 72 000 CZK 25.2., 19:36 5412 70 000 CZK 25.2., 19:35 14389 68 000 CZK 25.2., 19:34 5412 66 000 CZK 25.2., 19:31 14569 64 000 CZK 25.2., 19:34 5412 64 000 CZK 25.2., 19:08 5412 60 000 CZK 25.2., 15:32 14389 58 000 CZK 25.2., 11:12 5412 56 000 CZK 24.2., 20:55 14389 54 000 CZK 23.2., 15:00 5412 52 000 CZK 22.2., 11:48 13748 50 000 CZK 23.2., 15:00 13748 50 000 CZK 23.2., 15:00 5412 49 000 CZK 23.2., 15:00 13748 48 000 CZK 23.2., 15:00 5412 47 000 CZK 23.2., 14:59 13748 46 000 CZK 23.2., 14:59 5412 45 000 CZK 23.2., 14:59 13748 44 000 CZK 23.2., 14:59 5412 43 000 CZK 23.2., 14:58 13748 42 000 CZK 23.2., 14:58 5412 41 000 CZK Olej na plátně, 65 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole Bořivoj Žufan.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011. s. 107.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 527.