085 | NOČNÍ MĚSTO II.
ŘÍHA František (1910 - 1986)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
25.2., 19:46 12285 15 000 CZK 25.2., 19:51 12285 15 000 CZK 25.2., 19:53 12285 15 000 CZK 25.2., 19:51 17971 14 000 CZK 25.2., 19:02 17971 12 000 CZK 25.2., 19:46 12285 12 000 CZK 25.2., 19:46 17971 11 000 CZK 25.2., 19:46 12285 10 000 CZK 25.2., 19:00 12285 9 000 CZK 22.2., 19:33 17971 8 500 CZK 22.2., 19:04 12285 8 000 CZK 19.2., 17:18 17971 7 500 CZK Olej na sololitové desce, 19,5 x 9,5 cm, rámováno, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.