086 | KARLŮV MOST
ČERNÝ Karel (1910 - 1960)
- dosažená cena: 62 000 CZK
dosažená cena: 62 000 CZK
25.2., 19:51 4959 62 000 CZK 25.2., 19:55 4959 62 000 CZK 25.2., 19:33 14569 60 000 CZK 25.2., 19:06 4959 58 000 CZK 25.2., 17:05 14569 56 000 CZK 25.2., 17:30 14569 56 000 CZK 25.2., 17:30 7391 54 000 CZK 25.2., 16:16 7391 50 000 CZK 25.2., 15:01 4959 49 000 CZK 25.2., 12:58 7391 48 000 CZK 24.2., 18:45 4959 47 000 CZK 24.2., 08:35 7391 46 000 CZK 22.2., 11:49 13748 45 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 44,7 x 65,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1954, signováno vlevo dole K. černý Š 54.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 743.