091 | VEJCE
JANEČEK Ota (1919 - 1996)
- dosažená cena: 27 000 CZK
dosažená cena: 27 000 CZK
25.2., 20:00 18886 27 000 CZK 25.2., 20:06 18886 27 000 CZK 25.2., 19:59 12603 26 000 CZK 25.2., 19:59 18886 25 000 CZK 25.2., 19:57 12603 24 000 CZK 24.2., 21:40 18886 23 000 CZK 11.2., 17:17 21304 22 000 CZK Olej na sololitové desce, 20 x 29 cm, rámováno, datace 1986, signováno dole uprostřed Ota Janeček 86, zezadu opatřeno štítkem s číslem soupisu díla autora 3838.