092 | ORGANISMY
JANEČEK Ota (1919 - 1996)
- dosažená cena: 47 000 CZK
dosažená cena: 47 000 CZK
25.2., 20:06 21304 47 000 CZK 25.2., 20:10 21304 47 000 CZK 25.2., 20:03 17971 46 000 CZK 25.2., 20:01 5419 45 000 CZK 25.2., 20:03 5419 45 000 CZK 25.2., 20:03 17971 44 000 CZK 25.2., 20:02 5419 43 000 CZK 25.2., 20:02 12285 42 000 CZK 25.2., 19:03 17971 40 000 CZK 25.2., 19:59 5419 40 000 CZK 11.2., 17:17 21304 37 000 CZK Olej na plátně, 25,5 x 44,5 cm, rámováno, datace 1962, signováno dole uprostřed Janeček, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu opatřeno štítkem s číslem soupisu díla autora 4008.