096 | LOCHKOV
MALICH Karel (1924 - 2019)
- dosažená cena: 17 000 CZK
dosažená cena: 17 000 CZK
25.2., 19:34 4161 17 000 CZK 25.2., 20:14 4161 17 000 CZK 25.2., 19:34 14569 16 000 CZK 25.2., 16:22 4161 15 000 CZK 11.2., 21:41 11859 14 000 CZK Lept na papíře, 425 x 320 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole Malich 1959.