099 | STARÁ PAŘÍŽ
SOLOVJEVOVÁ Jaroslava (1926 - 2013)
- dosažená cena: 47 000 CZK
dosažená cena: 47 000 CZK
25.2., 19:47 7391 47 000 CZK 25.2., 20:20 7391 47 000 CZK 25.2., 17:09 14569 46 000 CZK 25.2., 17:32 14569 46 000 CZK 25.2., 17:32 7391 45 000 CZK 25.2., 17:32 14569 44 000 CZK 25.2., 17:32 7391 43 000 CZK 25.2., 14:17 17625 41 000 CZK 25.2., 16:17 17625 39 000 CZK 25.2., 14:17 17625 38 000 CZK 25.2., 16:17 7391 38 000 CZK 25.2., 12:59 7391 36 000 CZK 23.2., 10:19 14569 35 000 CZK 24.2., 08:36 14569 35 000 CZK 24.2., 08:36 7391 34 000 CZK 22.2., 11:50 13748 32 000 CZK 18.2., 07:39 14569 26 000 CZK 11.2., 15:29 17625 25 000 CZK Olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, datace 1996, signováno dole uprostřed J. SOLOVJEVOVÁ, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.