101 | SOCIÁLNÍ JISTOTA
KRISTOFORI Jan (1931 - 2004)
- dosažená cena: 140 000 CZK
dosažená cena: 140 000 CZK
25.2., 20:31 4697 140 000 CZK 25.2., 20:35 4697 140 000 CZK 25.2., 20:29 7391 130 000 CZK 25.2., 20:29 4697 120 000 CZK 25.2., 20:26 7391 110 000 CZK 25.2., 20:24 14569 100 000 CZK 25.2., 20:26 7391 100 000 CZK 25.2., 20:26 14569 98 000 CZK 25.2., 20:26 7391 96 000 CZK 25.2., 20:25 14569 94 000 CZK 25.2., 20:25 7391 92 000 CZK 25.2., 20:25 14569 90 000 CZK 25.2., 20:25 7391 88 000 CZK 25.2., 20:22 7391 84 000 CZK 25.2., 20:21 4697 82 000 CZK 24.2., 08:37 7391 80 000 CZK 23.2., 10:20 14569 78 000 CZK 22.2., 11:50 13748 76 000 CZK 23.2., 10:19 13748 66 000 CZK 23.2., 10:19 14569 64 000 CZK 21.2., 15:11 14569 60 000 CZK Kombinovaná technika na sololitové desce, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole KRISTOFORI 99. Zezadu opatřeno č. 106/20.