104 | MALÝ AKT
ŠAFÁŘ Karel (1938 - 2016)
- zpět
Litografie na papíře, 24 x 8,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole KŠafář, autorský tisk list č. 125/200.