106 | BĚH PO CHLADNÉ CESTĚ
AGHAMIAN Karen (1946)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
25.2., 19:53 7391 11 000 CZK 25.2., 20:34 7391 11 000 CZK 22.2., 11:51 13748 10 000 CZK 25.2., 18:52 13748 10 000 CZK 25.2., 18:52 7391 9 500 CZK 25.2., 17:33 13748 9 000 CZK 25.2., 17:33 7391 8 500 CZK 25.2., 16:18 13748 8 000 CZK 25.2., 16:18 7391 7 500 CZK 25.2., 12:59 13748 7 000 CZK 25.2., 12:59 7391 6 500 CZK 24.2., 08:38 13748 6 000 CZK 24.2., 08:38 7391 5 500 CZK Olej na plátně, 86 x 94 cm, rámováno, datace 1990, signováno vpravo dole azbukou Aghamian, zezadu opatřeno přípisem s určením.