108 | LOUTNA
RAPIN Jan (1956)
- dosažená cena: 31 000 CZK
dosažená cena: 31 000 CZK
25.2., 19:39 14389 31 000 CZK 25.2., 20:38 14389 31 000 CZK 22.2., 11:51 13748 30 000 CZK 25.2., 18:47 14569 30 000 CZK 25.2., 18:47 13748 29 000 CZK 25.2., 18:47 14569 28 000 CZK 25.2., 18:46 13748 27 000 CZK 25.2., 18:46 14569 26 000 CZK 25.2., 17:11 13748 25 000 CZK 25.2., 17:11 14569 24 000 CZK 25.2., 15:33 13748 23 000 CZK 25.2., 15:33 14389 22 000 CZK 25.2., 08:41 13748 21 000 CZK 25.2., 08:41 14569 20 000 CZK 24.2., 20:57 13748 15 000 CZK 24.2., 20:57 14389 14 000 CZK 21.2., 15:12 14569 12 000 CZK 12.2., 09:56 13748 8 000 CZK 19.2., 14:53 13748 8 000 CZK 19.2., 14:53 6131 7 500 CZK 19.2., 14:53 13748 7 000 CZK 19.2., 14:53 6131 6 500 CZK 11.2., 17:18 21304 5 500 CZK 11.2., 12:59 12369 5 000 CZK Olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, datace 2003, signováno dole uprostřed Jan Rapin, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením včetně č. 1597.