112 | MODRÝ KŘÍŽ A ŽENA
COUFAL Ondřej (1979)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
25.2., 19:39 14389 13 000 CZK 25.2., 20:46 14389 13 000 CZK 25.2., 19:04 17971 12 000 CZK 24.2., 20:58 14389 11 000 CZK 22.2., 11:52 13748 10 000 CZK 22.2., 11:57 13748 10 000 CZK 22.2., 11:57 17971 9 500 CZK 19.2., 17:19 17971 8 500 CZK 19.2., 14:54 6131 8 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na sololitové desce, 78 x 63 cm, rámováno, datace 2001, signováno vlevo dole O. Coufal 2001.