113 | POHLED NA CASTEL DI MIRAMARE POBLÍŽ TERSTU
LEPIE Ferdinand (1824 - 1883)
- dosažená cena: 76 000 CZK
dosažená cena: 76 000 CZK
25.2., 20:24 5157 76 000 CZK 25.2., 20:48 5157 76 000 CZK 25.2., 08:42 14569 74 000 CZK 22.2., 19:13 21304 72 000 CZK Olej na plátně, 74 x 101 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Lepié.