114 | ODPOČINEK NA POLI
DEBAT-PONSON Eduard Bernad (1847 - 1913)
- dosažená cena: 64 000 CZK
dosažená cena: 64 000 CZK
12.2., 09:45 14569 64 000 CZK 25.2., 20:50 14569 64 000 CZK Olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, datace 1901, signováno vlevo dole E. DEBAT-PONSON 1901.