069 | LEŽÍCÍ DÍVČÍ AKT
BAUCH Jan (1898 - 1995)
- dosažená cena: 82 000 CZK
dosažená cena: 82 000 CZK
25.2., 19:22 21304 82 000 CZK 25.2., 19:25 21304 82 000 CZK 25.2., 19:21 14569 80 000 CZK 25.2., 19:20 21304 78 000 CZK 25.2., 19:19 14569 76 000 CZK 25.2., 19:18 21304 74 000 CZK 22.2., 11:47 13748 72 000 CZK 25.2., 15:32 14389 72 000 CZK 24.2., 20:54 13748 70 000 CZK 24.2., 20:54 14389 68 000 CZK 22.2., 11:30 14569 64 000 CZK 15.2., 14:30 15820 62 000 CZK 15.2., 14:29 15820 58 000 CZK 21.2., 15:08 15820 56 000 CZK 15.2., 14:29 15820 54 000 CZK 21.2., 15:08 14569 54 000 CZK 11.2., 17:16 21304 50 000 CZK Olej na plátně, 41,5 x 50 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Jan Bauch 1957.