058 | MOTIV ZE SEMILSKA
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 7 500 CZK
dosažená cena: 7 500 CZK
24.2., 20:54 13748 7 500 CZK 24.2., 12:03 4931 7 000 CZK 24.2., 12:02 4931 6 500 CZK 23.2., 09:17 14569 6 000 CZK 24.2., 12:02 4931 6 000 CZK 22.2., 11:45 13748 5 000 CZK 23.2., 09:16 14569 5 000 CZK 20.2., 10:23 14569 3 400 CZK 19.2., 14:57 4959 3 200 CZK 12.2., 09:52 13748 3 000 CZK 19.2., 14:57 13748 3 000 CZK 19.2., 14:57 4959 2 800 CZK 19.2., 14:57 13748 2 600 CZK 19.2., 14:57 4959 2 400 CZK 19.2., 14:57 13748 2 200 CZK 19.2., 14:57 4959 2 000 CZK 18.2., 07:36 13748 1 800 CZK 18.2., 07:36 14569 1 600 CZK 11.2., 17:15 21304 1 200 CZK 11.2., 12:56 12369 1 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 60 x 86 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Grus.