089 | V ČEKÁRNĚ
JUNEK Václav (1913 - 1976)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
25.2., 19:43 14389 4 200 CZK 25.2., 20:00 14389 4 200 CZK 25.2., 17:07 14569 4 000 CZK 25.2., 19:40 14569 4 000 CZK 25.2., 19:40 14389 3 800 CZK 25.2., 19:39 14569 3 600 CZK 25.2., 19:39 14389 3 400 CZK 25.2., 19:37 14569 3 200 CZK 25.2., 19:37 14389 3 000 CZK 25.2., 19:37 14569 2 800 CZK 25.2., 19:37 14389 2 600 CZK 24.2., 20:56 14389 2 200 CZK 21.2., 15:10 14569 2 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Junek.