022 | ZA STATKEM U RYBNÍKA
ULLMANN Josef (1870 - 1922)
- dosažená cena: 320 000 CZK
dosažená cena: 320 000 CZK
23.2., 20:29 21325 320 000 CZK 24.2., 18:54 21325 320 000 CZK 24.2., 19:42 21325 320 000 CZK 24.2., 18:54 13748 310 000 CZK 21.2., 14:35 21325 300 000 CZK 24.2., 16:58 21325 300 000 CZK 24.2., 16:58 13748 290 000 CZK 24.2., 10:36 21325 240 000 CZK 24.2., 10:36 14389 230 000 CZK 23.2., 11:15 21325 220 000 CZK 23.2., 11:15 14389 210 000 CZK 22.2., 11:39 21325 200 000 CZK 22.2., 11:39 13748 190 000 CZK 22.2., 10:24 21325 160 000 CZK 22.2., 10:24 14569 150 000 CZK 21.2., 15:02 21325 140 000 CZK 21.2., 15:02 14569 130 000 CZK 21.2., 15:01 21325 120 000 CZK 21.2., 15:01 14569 110 000 CZK Olej na plátně, 63 x 78 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. ULLMANN.