097 | SMUTNÁ NÁVES
PANGRÁC Miroslav (1924 - 2012)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
25.2., 20:16 14569 4 200 CZK 24.2., 14:06 7305 4 000 CZK Olej na papíře, 24,5 x 33,5 cm, rámováno, datace 1968, signováno vlevo dole Pangrác – 1968 -.