032 | VE SLOVENSKÉM KOSTELE
STRETTI Viktor (1878 - 1957)
- dosažená cena: 100 CZK
dosažená cena: 100 CZK
19.2., 14:56 4959 100 CZK 24.2., 20:02 4959 100 CZK Litografie na papíře, 250 x 240 mm, volný list, signováno vpravo dole Stretti Viktor.