035 | KŘEČOVICE
NEJEDLÝ Otakar (1883 - 1957)
- dosažená cena: 360 000 CZK
dosažená cena: 360 000 CZK
24.2., 20:04 13748 360 000 CZK 24.2., 20:09 13748 360 000 CZK 24.2., 19:27 14389 350 000 CZK 24.2., 16:59 13748 340 000 CZK 23.2., 20:31 21325 320 000 CZK 24.2., 10:36 21325 320 000 CZK 24.2., 10:36 14389 310 000 CZK 23.2., 11:15 14389 290 000 CZK 21.2., 14:42 21325 280 000 CZK 22.2., 11:41 13748 280 000 CZK 12.2., 09:49 13748 240 000 CZK Olej na plátně, 75 x 90 cm, rámováno, datace 1916, signováno vpravo dole Nejedlý 1916, vpravo dole dedikace.
Otakar Nejedlý - Z Čech na Cejlon, do Indie a zase zpátky, Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, 13. 6.–15. 9. 2013.
Otakar Nejedlý - Z Čech na Cejlon, do Indie a zase zpátky, Východočeská galerie v Pardubicích, 24. 9. 2013–31. 1. 2014.
Vystaveno a publikováno:
Má vlast - Pocta české krajinomalbě,S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu a Praha, 2015, str. 440.