053 | KAMENIČKY
MACOUN Gustav (1889 - 1934)
- dosažená cena: 150 000 CZK
dosažená cena: 150 000 CZK
13.2., 13:17 12753 150 000 CZK 24.2., 20:44 12753 150 000 CZK 13.2., 12:03 12611 140 000 CZK 13.2., 10:27 4301 130 000 CZK 13.2., 10:25 12611 120 000 CZK 13.2., 10:23 4301 110 000 CZK 13.2., 10:19 12611 100 000 CZK 13.2., 10:22 4301 100 000 CZK 13.2., 10:22 12611 98 000 CZK 13.2., 10:22 4301 96 000 CZK 13.2., 10:16 4301 92 000 CZK 13.2., 08:10 12611 90 000 CZK 12.2., 22:09 12753 88 000 CZK 12.2., 21:50 4301 86 000 CZK 12.2., 21:21 12753 84 000 CZK 12.2., 20:25 12611 82 000 CZK 12.2., 18:34 4301 80 000 CZK 12.2., 12:27 12611 78 000 CZK 12.2., 09:41 14569 76 000 CZK 11.2., 19:15 12611 74 000 CZK 11.2., 17:15 21304 72 000 CZK 11.2., 13:14 12611 70 000 CZK Olej na plátně, 86,5 x 106 cm, rámováno, signováno vlevo dole G Macoun, vlevo dole opatřeno dedikací.