060 | ILUSTRACE KE KNIZE POVSTALEC
PELC Antonín (1896 - 1967)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
23.2., 14:55 5412 8 000 CZK 25.2., 19:02 5412 8 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 14 x 21,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1955, signováno vlevo dole Ant. Pelc.
Antonín Pelc: Kresby, ilustrace, obrazy, Národní galerie, Praha, 1972.