062 | ZIMNÍ PERIFÉRIE
RADA Vlastimil (1895 - 1962)
- dosažená cena: 49 000 CZK
dosažená cena: 49 000 CZK
25.2., 19:06 14389 49 000 CZK 23.2., 09:36 14569 48 000 CZK 22.2., 11:46 13748 45 000 CZK 23.2., 09:20 13748 41 000 CZK 23.2., 09:20 14569 40 000 CZK 12.2., 09:42 14569 30 000 CZK Olej na plátně, 54,5 x 84,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo dole Vlast Rada 47.