039 | SEDÍCÍ AKT
LHOTE André (1885 - 1962)
- dosažená cena: 580 000 CZK
dosažená cena: 580 000 CZK
24.2., 20:24 3919 580 000 CZK 24.2., 20:26 3919 580 000 CZK 24.2., 20:23 13748 560 000 CZK 24.2., 20:19 3919 540 000 CZK 24.2., 20:19 13748 520 000 CZK 24.2., 20:16 3919 500 000 CZK 24.2., 20:16 3919 500 000 CZK 24.2., 20:16 13748 490 000 CZK 24.2., 20:16 3919 480 000 CZK 24.2., 20:16 13748 470 000 CZK 24.2., 20:14 13748 450 000 CZK 24.2., 20:15 13748 400 000 CZK 24.2., 20:15 3919 390 000 CZK 24.2., 20:14 3919 370 000 CZK 24.2., 20:13 13748 360 000 CZK 24.2., 20:14 13748 360 000 CZK 24.2., 20:14 3919 350 000 CZK 24.2., 20:14 13748 340 000 CZK 24.2., 20:14 3919 330 000 CZK 24.2., 20:13 13748 320 000 CZK 24.2., 20:13 3919 310 000 CZK 24.2., 20:13 13748 300 000 CZK 24.2., 20:13 3919 290 000 CZK 24.2., 20:13 13748 280 000 CZK 24.2., 20:13 3919 270 000 CZK 24.2., 20:13 13748 260 000 CZK 24.2., 20:13 3919 250 000 CZK 24.2., 20:13 13748 240 000 CZK 24.2., 20:13 3919 230 000 CZK 24.2., 20:12 3919 210 000 CZK 22.2., 11:42 13748 200 000 CZK Olej na plátně, 61 x 46 cm, rámováno, datace - okolo 1925, signováno vpravo dole A. Lhote.
K dílu přináleží certifikát Dominique Bermann Martin a Jean Francois Aittouarés.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 256/257