052 | KRAJINA S RYBNÍKEM
ZAHEL Adolf A. (1888 - 1958)
- dosažená cena: 9 500 CZK
dosažená cena: 9 500 CZK
24.2., 20:44 13748 9 500 CZK 24.2., 20:41 21304 9 000 CZK 24.2., 20:29 13748 8 500 CZK 23.2., 09:14 14569 8 000 CZK 24.2., 20:28 14569 8 000 CZK 24.2., 20:28 5412 7 500 CZK 24.2., 20:27 14569 7 000 CZK 24.2., 20:27 5412 6 500 CZK 22.2., 11:44 13748 5 500 CZK 11.2., 17:15 21304 5 000 CZK Olej na plátně, 73 x 96 cm, rámováno, datace 1933, signováno, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1933.