061 | ZIMA
RADA Vlastimil (1895 - 1962)
- dosažená cena: 110 000 CZK
dosažená cena: 110 000 CZK
25.2., 19:04 14389 110 000 CZK 22.2., 11:46 13748 100 000 CZK 23.2., 09:19 13748 96 000 CZK 23.2., 09:19 14569 94 000 CZK 12.2., 09:42 14569 80 000 CZK Olej na plátně, 57 x 91 cm, rámováno, datace 1932, signováno vpravo dole Vlastimil Rada 1932, zezadu opatřeno výstavním štítkem z Umělecké besedy.
Vlastimil Rada: 1932-1934, Alšova síň Umělecké Besedy, 7. 4. – 25. 4. 1934, č. kat 1., Praha.