064 | NAHÁ NA STOLE
NEUSCHUL Ernst (1895 - 1968)
- dosažená cena: 120 000 CZK
dosažená cena: 120 000 CZK
22.2., 10:41 14569 120 000 CZK 25.2., 19:10 14569 120 000 CZK 11.2., 13:16 12611 110 000 CZK Olej na plátně, 127 x 68 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ernst 1955, zezadu štítek s přípisem s určením.