065 | POPRSÍ ŽENY
TICHÝ František (1896 - 1961)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
25.2., 18:43 5157 18 000 CZK 25.2., 19:12 5157 18 000 CZK Suchá jehla na papíře, 305 x 230 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1945, signováno dole uprostřed Tichý 45.