067 | TŘI KRÁLOVÉ
SCHNEIDERKA Alois (1896 - 1958)
- dosažená cena: 62 000 CZK
dosažená cena: 62 000 CZK
24.2., 08:31 7391 62 000 CZK 25.2., 19:16 7391 62 000 CZK 12.2., 09:53 13748 60 000 CZK Olej na překližce, 43 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo dole Al Schneiderka.