075 | NYMFA U MOLA
FAMÍRA EMANUEL (1900 - 1970)
- dosažená cena: 4 600 CZK
dosažená cena: 4 600 CZK
25.2., 19:25 19390 4 600 CZK 25.2., 19:32 19390 4 600 CZK 25.2., 18:48 12427 4 400 CZK 25.2., 18:04 10877 4 200 CZK 25.2., 17:02 14569 4 000 CZK 25.2., 17:55 10877 4 000 CZK 25.2., 17:50 14569 3 800 CZK 25.2., 17:50 10877 3 600 CZK 25.2., 16:04 4959 3 200 CZK 25.2., 15:30 10877 3 000 CZK 25.2., 13:51 12427 2 800 CZK 25.2., 09:07 10877 2 600 CZK 24.2., 18:44 4959 2 400 CZK 20.2., 10:25 14569 2 200 CZK 19.2., 13:21 6664 2 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 24 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole FAMÍRA.