098 | ZÁTIŠÍ S RAJČATY
MENČÍK Václav (1926 - 2013)
- dosažená cena: 98 000 CZK
dosažená cena: 98 000 CZK
25.2., 17:08 21325 98 000 CZK 25.2., 20:18 21325 98 000 CZK 25.2., 17:08 14569 96 000 CZK 25.2., 08:39 21325 92 000 CZK 25.2., 08:39 14569 90 000 CZK 23.2., 10:15 14569 78 000 CZK 21.2., 14:50 21325 76 000 CZK 22.2., 11:33 21325 62 000 CZK 22.2., 11:33 14569 60 000 CZK Olej na plátně, 56 x 70 cm, rámováno, datace 2009, signováno vpravo dole VaMen 09, zezadu opatřeno přípisem s určením.