049 | JARNÍ NÁLADA
BLAŽÍČEK Oldřich (1887 - 1953)
- dosažená cena: 50 000 CZK
dosažená cena: 50 000 CZK
24.2., 20:36 19256 50 000 CZK 24.2., 20:36 6625 50 000 CZK 24.2., 20:42 19256 50 000 CZK 24.2., 20:35 6625 48 000 CZK 24.2., 20:34 19256 47 000 CZK 24.2., 20:34 6625 46 000 CZK 24.2., 20:34 19256 45 000 CZK 24.2., 20:32 6625 44 000 CZK 24.2., 20:32 19256 43 000 CZK 24.2., 20:32 6625 42 000 CZK 24.2., 20:30 19256 41 000 CZK 24.2., 20:30 7391 40 000 CZK 24.2., 20:29 19256 39 000 CZK 24.2., 20:28 7391 38 000 CZK 24.2., 20:27 13748 37 000 CZK 24.2., 20:27 19256 36 000 CZK 24.2., 20:26 7391 35 000 CZK 24.2., 20:01 19256 34 000 CZK 24.2., 19:51 7391 33 000 CZK 24.2., 19:37 19256 32 000 CZK 23.2., 15:22 7391 31 000 CZK 12.2., 09:50 13748 30 000 CZK Olejová tempera na lepence, 50,5 x 65 cm, rámováno, datace 1912, signováno vlevo dole O. Blažíček 1912.
Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.