059 | MAROCKÝ VOJÁK
PELC Antonín (1895 - 1967)
- dosažená cena: 370 000 CZK
dosažená cena: 370 000 CZK
25.2., 18:51 18853 370 000 CZK 25.2., 19:00 18853 370 000 CZK 25.2., 18:48 14569 360 000 CZK 25.2., 15:06 18853 350 000 CZK 24.2., 17:03 13748 340 000 CZK 24.2., 17:14 7391 340 000 CZK 23.2., 20:31 21325 320 000 CZK 24.2., 11:32 21325 310 000 CZK 21.2., 14:46 21325 300 000 CZK 24.2., 11:32 14569 300 000 CZK 24.2., 08:52 21325 290 000 CZK 24.2., 08:52 7391 280 000 CZK 23.2., 15:29 21325 270 000 CZK 23.2., 15:29 7391 260 000 CZK 23.2., 15:23 21325 250 000 CZK 23.2., 15:23 7391 240 000 CZK 23.2., 09:17 21325 230 000 CZK 23.2., 09:17 14569 220 000 CZK 22.2., 11:45 21325 170 000 CZK 22.2., 11:45 13748 160 000 CZK 21.2., 15:07 21325 150 000 CZK 21.2., 15:07 14569 140 000 CZK 21.2., 15:06 21325 130 000 CZK 21.2., 15:06 14569 120 000 CZK 12.2., 09:41 14569 100 000 CZK Olej na plátně, 74 x 55 cm, rámováno, datace 1940 – 1945, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem Svazu Čs. Výtvarných umělců Praha s přípisem s určením.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.