012 | MUZIKANTI / NA 1. KVĚTNA
BARTONĚK Vojtěch (1859 - 1908)
- dosažená cena: 260 000 CZK
dosažená cena: 260 000 CZK
24.2., 19:24 14389 260 000 CZK 24.2., 19:26 14389 260 000 CZK 24.2., 19:24 7228 250 000 CZK 24.2., 19:22 14389 240 000 CZK 24.2., 19:22 7228 230 000 CZK 24.2., 19:20 14389 220 000 CZK 24.2., 19:20 14027 210 000 CZK 23.2., 11:14 14389 200 000 CZK 22.2., 11:38 13748 190 000 CZK 12.2., 09:37 14569 180 000 CZK Olej na plátně, restaurováno, 78 x 57 cm, rámováno, datace 1898, signováno vpravo dole V. Bartoněk.
Jahres Austellung des Kunstvereins für Böehmen Prag, 1898, č. kat. 233.
Krasoumná jednota, 1898, č. kat. 119.
Světozor XXXII, 1897 – 1898, str. 291, č. 25.
Veronika Hulíková, Vojtěch Bartoněk, Popeláři (Z ulice), Národní galerie v Praze, 2010, str. 36, č. kat. 82.