001 | OKOLO OHNĚ
NAVRÁTIL Josef (1798 - 1865)
- dosažená cena: 110 000 CZK
dosažená cena: 110 000 CZK
7.4., 19:00 6809 110 000 CZK 7.4., 19:06 6809 110 000 CZK 7.4., 18:59 15342 100 000 CZK 7.4., 18:59 3690 100 000 CZK 7.4., 18:59 6809 96 000 CZK 7.4., 18:59 3690 94 000 CZK 7.4., 18:58 6809 92 000 CZK 7.4., 18:58 3690 90 000 CZK 7.4., 18:53 6809 88 000 CZK 7.4., 18:53 3690 86 000 CZK 7.4., 18:52 6809 84 000 CZK 7.4., 18:26 3690 82 000 CZK 7.4., 18:51 6809 82 000 CZK 7.4., 18:50 3690 80 000 CZK 7.4., 18:50 6809 78 000 CZK 7.4., 18:49 3690 76 000 CZK 7.4., 18:49 6809 74 000 CZK 7.4., 18:19 15342 70 000 CZK 7.4., 18:26 3690 70 000 CZK 7.4., 18:25 15342 68 000 CZK 7.4., 18:25 3690 66 000 CZK 7.4., 05:26 15342 64 000 CZK 5.4., 13:11 6809 62 000 CZK 3.4., 08:57 5693 60 000 CZK 1.4., 22:19 6809 58 000 CZK 1.4., 18:04 5693 56 000 CZK 1.4., 16:40 12871 54 000 CZK 1.4., 15:19 6809 52 000 CZK 29.3., 13:28 12871 50 000 CZK Olej na plátně, 32 x 47,5 cm, rámováno, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem.
Máchovská krajina, SHV Litoměřice, 26. 3. – 7. 6., 2020.
Alena Beránková, Máchovská krajina, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, 2020, vyobrazeno str. 83, číslo kat. 64, uvedeno v seznamu vystavených a vyobrazených obrazů str. 121-128.