003 | SKÁLY
NOVOPACKÝ Jan (1821 - 1908)
- dosažená cena: 200 000 CZK
dosažená cena: 200 000 CZK
2.4., 09:42 12050 200 000 CZK 7.4., 19:03 12050 200 000 CZK 7.4., 19:05 12050 200 000 CZK 7.4., 19:03 12691 190 000 CZK 3.4., 12:07 12050 180 000 CZK 3.4., 12:07 12691 170 000 CZK 1.4., 20:43 12691 150 000 CZK 1.4., 14:53 12871 140 000 CZK Olej na překližce, 61,5 x 50,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jan Nowopacký.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012, kat. č. 98.