004 | ROZJÍMÁNÍ
NOVOPACKÝ Jan (1821 - 1908)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
3.4., 08:57 12871 2 000 CZK 7.4., 19:06 12871 2 000 CZK 3.4., 08:57 5693 1 800 CZK 1.4., 18:04 5693 1 400 CZK 1.4., 15:09 13551 1 200 CZK 1.4., 15:07 10729 1 000 CZK Tuš na papíře, 29,5 x 41 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, značeno vpravo dole NKY.