005 | ALPSKÉ JEZERO
ULLIK Hugo (1838 - 1881)
- dosažená cena: 180 000 CZK
dosažená cena: 180 000 CZK
7.4., 18:59 19627 180 000 CZK 7.4., 19:08 19627 180 000 CZK 7.4., 18:59 5693 170 000 CZK 2.4., 09:51 19627 160 000 CZK 2.4., 09:51 12871 150 000 CZK 1.4., 18:05 19627 140 000 CZK 1.4., 18:05 5693 130 000 CZK Olej na plátně, 43 x 58,5 cm, rámováno, datace 1871, signováno vpravo dole Hugo Ullik 1871.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012, S. 37.